Forumul lumeaparanormalului.ro

Forum despre PARANORMAL
Acum este Dum Ian 21, 2018 3:28 pm

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Vă invităm să vă înregistrați un cont de utilizator pe forumul nostru. Înregistrarea durează câteva secunde, dar vă va oferi facilități suplimentare, iar cel mai important, veți putea lua parte la discuțiile noastre sau veți putea deschide personal un subiect de discuție. Apăsați aici pentru a merge la pagina de înregistrare.

Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Conectarea Mentala
Mesaj necititScris: Mie Dec 20, 2017 5:44 pm 
Neconectat

Faza Lunii: Primul Pătrar
Element: foc
Dupa o internare de 20 de zile la Spitalul Psihiatric din Jebel din care nu prea imi aduc aminte mai nimic, medicii constatand ca e o tulburare afectiv bipolara am inceput sa caut raspunsuri pe diferite site-uri dar poate nu am cautat unde trebuie...M-am conectat mental cu alte 2 persoane in drum spre Craiova plecand din Arad ,dupa aproximativ 4 ore de condus cred ca am tras singur concluzia ca noi de fapt puteam vorbii fara sa ne folosim vocea, dupa o noapte intreaga de ''comunicare telepatica'', sau nu stiu cum s-o numesc unul dintre tipii din masina l-a intrebat pe celalalt cand imi va da drumul, raspunsul celalatei persoane a fost ''cand apare pe cer'' iar in momentul in care a aparut soarele dupa o noapte de transpiratii, tremuraturi, si o doza limitata de frica simt cum un val de fericire patrunde in trupul meu, incep sa tremur, ii rog sa opresca pe banda de urgenta a autostrazii, incep sa fug urland de fericire moment in care m-am si dezbracat in pielea goala din respect pentru divin, dupa externare am refuzat tratament medicamentos din diferite motive, in momentul in care am intrerupt tratamentul medicamentos am constatat ca imi pot aduce aminte mai mult de 80% din ce s-a intamplat in noaptea respectiva.Am fost avertizat ca nu e un dar faptul ca ma pot conecta mental cu cineva, nu vreau sa cred ca e vreun dar, dar nici o povara, insa dupa 3 luni de zile s-a intamplat din nou dar de data asta cu o tipa de 17 ani, dupa 20 de minute de conectare in apartamentul ei imi spune ca am un nod si sa inchid ochii sa nu ma uit la ea, miscandu-si mainile ''auzindule'' simteam cum inima mea parca isi misca pozitia in interiorul corpului meu.Aproximativ 4-5 zile am stat conectat, speriat intr-o anumita masura, nu stiu cat sa le numesc halucinatii deoarece imi displace cuvantul, ajungand la concluzia asta datorita faptului ca cerul mi-e de un gri extraordinar, culorile soarelui cum nu au fost niciodata, luna de o minunati, insa starile mele ciudate si cam de neinteles, ma bucur ca v-am gasit, orice sfat e bine primit.Va multumesc !

Sus

Afişează mesajele din ultimele:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 1 mesaj ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]