Dictionar de vise pe site?

Scrieți aici sugestiile și reclamațiile dvs. la adresa siteului sau a forumului nostru.

Autorul subiectului
exodus

Dictionar de vise pe site?

Mesaj necitit#1 » Lun Apr 22, 2013 3:59 am

Salut veti pune un dictionar de vise pe site? Si de unde il veti lua? Eventual puneti si voi ceva nou nu ce vezi peste tot.
Astia creca copiaza unii de la altii

Cailleach

Re: Dictionar de vise pe site?

Mesaj necitit#2 » Mar Apr 23, 2013 12:33 am

Am vazut ca peste tot sunt cam aceleasi chestii la unele iti si dai seama ca sunt copy-paste :))
Bine ar fi sa puneti voi ceva nou.

Cailleach

Mesaj necitit#3 » Mar Apr 23, 2013 12:33 am

A nu era mai bine sa scrie asta la sugestii?

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#4 » Mar Apr 23, 2013 12:59 am

exodus scrie:Salut veti pune un dictionar de vise pe site? Si de unde il veti lua?

Da, cu siguranță că vom pune pe site un dicționar de vise.
Cred că voi da o fugă pe la țară la rudele mele. Acolo sunt mulți bătrâni care cunosc interpretările și semnele din vise.
exodus scrie:Eventual puneti si voi ceva nou nu ce vezi peste tot.

Măi, nu pot promite asta, pentru că na, dacă 1+1 fac 2, nu pot veni eu să spun că fac 3.

Autorul subiectului
exodus

Mesaj necitit#5 » Vin Apr 26, 2013 2:52 pm

Da asa e dar cand veti pune? Din cate stiu eu este foarte cautat de multa lume.

666

Mesaj necitit#6 » Vin Apr 26, 2013 2:53 pm

exodus scrie:Da asa e dar cand veti pune? Din cate stiu eu este foarte cautat de multa lume.

Cred ca atunci cand vor avea timp. Daca aveau timp ar fi facum mai multe si pe site.

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#7 » Sâm Apr 27, 2013 7:52 pm

666 scrie:Cred ca atunci cand vor avea timp. Daca aveau timp ar fi facum mai multe si pe site.

Așa este. Și timpul dar și lispa de membri în echipă ne ține în loc. Dar cu timpul le vom pune la punct pe toate. :)

Bogdy

Mesaj necitit#8 » Dum Apr 28, 2013 11:45 pm

admin scrie:
666 scrie:Cred ca atunci cand vor avea timp. Daca aveau timp ar fi facum mai multe si pe site.

Așa este. Și timpul dar și lispa de membri în echipă ne ține în loc. Dar cu timpul le vom pune la punct pe toate. :)

Daca imi explici ce e de facut de pot ajuta:)Nu sunt expert dar nimeni nu s-a nascut asa,fiecare a trebuit sa invete ceea ce stie si consider ca daca ai avea nevoie de ajutor,ar fi o ocazie de a invata mai multe :)

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#9 » Lun Apr 29, 2013 11:49 pm

Bogdy scrie:Daca imi explici ce e de facut de pot ajuta:)Nu sunt expert dar nimeni nu s-a nascut asa,fiecare a trebuit sa invete ceea ce stie si consider ca daca ai avea nevoie de ajutor,ar fi o ocazie de a invata mai multe :)

Vom scrie pe site când vom avea reală nevoie de ajutor. Tot atunci vi se vor da toate detaliile de care veți avea nevoie.
Mulțumim pentru interes!

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#10 » Joi Mai 16, 2013 7:26 pm

Am început să publicăm un dicționar de vise: http://lumeaparanormalului.ro/oniromant ... a-t57.html.

Înapoi la “Sugestii și reclamații”