Numai vorbe de bine

Scrieți aici sugestiile și reclamațiile dvs. la adresa siteului sau a forumului nostru.

Autorul subiectului
Gemini
Membru cu drepturi speciale

Numai vorbe de bine

Mesaj necitit#1 » Joi Mai 16, 2013 7:23 pm

Salut tuturor vreau sa adresez numai vorbe de bine echipei care lucreaza la siteu lumeaparanormalului .ro fac o treaba buna si sunt uimit de faptul ca ei au dreptate cu visele cu zodiile mai ales nu pot sa cred pentru ca in multe situri am vazut numai balarii pe care nu numai ca nu leam inteles deloc dar nu au sens pur si simplu
Bravo voua si tinetio tot asa ;)

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Re: Numai vorbe de bine

Mesaj necitit#2 » Joi Mai 16, 2013 9:26 pm

Mulțumim frumos pentru cuvintele adresate!

Dharia

Mesaj necitit#3 » Mie Iun 05, 2013 5:14 pm

Bravo voua :D

luciferiexcelsi
Utilizator interzis

Mesaj necitit#4 » Dum Iun 23, 2013 4:34 am

Salut ce sa zic dupa o noapte de butonat pe sit si dupa unele postari a adminului si modul d elucru pot sa zic doar ca in sfarsit am dat si eu de cineva care are cunostinte de asa ceva...Poate nu practica dar cunistinte are si chiar il felicit pentru munca depusa in domeniu..

Ii urez succes in continuare si daca va fi nevoie il voi sprijini cu cea mai mare placere

MULT SUCCES

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#5 » Dum Iun 23, 2013 4:45 am

Vă mulţumesc în numele echipei lumeaparanormalului.ro şi personal ţin să vă spun că voi faceţi site-ul şi forumul să existe.
Chiar dacă primim puţine laude (bine că nu primim şi cuvinte urâte :D ) ele ne încurajează să continuăm să existăm online.

Vă mulţumesc!

Înapoi la “Sugestii și reclamații”