Ce vreți să conțină site-ul lumeaparanormalului.ro?

Scrieți aici sugestiile și reclamațiile dvs. la adresa siteului sau a forumului nostru.

Damdeoks

Re: Ce vreți să conțină siteul lumeaparanormalului.ro?

Mesaj necitit#11 » Mar Apr 02, 2013 2:12 pm

As vrea ca sitele sa aiba mini chat

Imagine

Marduk
Moderator Şef
Moderator Şef

Mesaj necitit#12 » Mie Apr 03, 2013 12:34 am

Damdeoks scrie:As vrea ca sitele sa aiba mini chat

Drăguţă ideea cu mini chatu,dar la ce activitate există acum ar fii extrem de enervant să vezi că practic vorbeşti singur câteodată,oricum rămâne decizia lui admin.

Câteodată este mai bine să taci şi să pari prost decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.Dacă nu ştii exact despre ce este vorba nu te da mare ştiutor.

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#13 » Mie Apr 03, 2013 12:38 am

Damdeoks scrie:As vrea ca sitele sa aiba mini chat

Siteul nu este un loc de discuții. În plus, eu am întrebat ce fel de articole ați dori să conțină siteul. :)

Damdeoks

Mesaj necitit#14 » Joi Apr 04, 2013 5:20 pm

As dori ca forumul sa contina un forum numit "Jocuri forumiste" despre paranormal
Ultima oară modificat Joi Apr 04, 2013 6:21 pm de către Damdeoks, modificat 1 dată în total.

Imagine

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#15 » Joi Apr 04, 2013 6:15 pm

Damdeoks scrie:As dori ca sitele sa contina un forum numit "Jocuri forumiste" despre paranormal

Din câte observ nu știi să faci diferența dintre un site și un forum.
site: sunt scrise materiale sub formă de articole
forum: comunitate unde mai mulți utilizatorii pot discuta pe marginea unui subiect

Damdeoks

Mesaj necitit#16 » Joi Apr 04, 2013 6:20 pm

admin scrie:
Damdeoks scrie:As dori ca sitele sa contina un forum numit "Jocuri forumiste" despre paranormal

Din câte observ nu știi să faci diferența dintre un site și un forum.
site: sunt scrise materiale sub formă de articole
forum: comunitate unde mai mulți utilizatorii pot discuta pe marginea unui subiect

bn ca mi ai spus am gresit voi da edit

Imagine

exodus

Mesaj necitit#17 » Lun Apr 22, 2013 3:16 am

Ar fi ok daca ati lucra mai mult la vraji si magie. Eu am salvat undeva vrajile de pe site ca sa fiu sigur ca nu le pierd. Am inceput sa le si invat. :-D

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#18 » Vin Iun 07, 2013 12:38 pm

exodus scrie:Ar fi ok daca ati lucra mai mult la vraji si magie.

Vom lucra la această secțiune. Mulțumim de sugestie. :)

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#19 » Sâm Iun 22, 2013 10:19 pm

M-am mai gândit la idee și s-ar putea să introduc un chat, însă înainte aș dori să discut și cu echipa forumului pentru a cere niște păreri.

WoodRath scrie:As dori sa existe un chat ( stiu ca s-a mai cerut acest lucru ) dar chiar daca la inceput o sa fie greu ca lumea sa intre sa chatuiasca nu conteaza

Sincer nu m-ar interesa atâta timp cât discuțiile nu ar fi deplasate. Scopul acestui forum este acela de a acorda ajutor tuturor. Chat-ul în sine înseamnă altceva însă, și anume discuții libere chiar și off-topic. Dacă va fi vorba de ajutor, atunci vom recomanda cu plăcere secțiunea potrivită pentru fiecare subiect în parte. :)

Aș vrea totodată să menționez faptul că aici discutăm despre site-ul lumeaparanormalului.ro nu despre forum, iar în caz că ai ținut cont de asta tocmai mi-ai dat o idee: am putea pune un chat pe site. :)

Mulțumim tuturor pentru feedback.

luciferiexcelsi
Utilizator interzis

Re: Ce vreți să conțină site-ul lumeaparanormalului.ro?

Mesaj necitit#20 » Dum Iun 23, 2013 3:01 am

Daca pui ghat atunci ce rol mai are Forumul...
Cand va intra x sau y si va vedea ca bate vantul prin forum atunci se va duce de rapa acest forum si asa putini activi si cu pregatire in domeniu...

Forumul e forum posteaza cineva vede mai multi si invata buna rea idea e ca vede si,,,invata ,,,

Asa pe chat se vede ce se vorbeste atunci si atat si uni nu vor putea vedea atunci live ce se vorbeste si va ramane in urma cu ce sa vorbit si atunci nu vor mai intra ca vede ca discutiile se tin numai pe chat si...

Parerea mea acu adminul decide nu eu ,,,,

Eu as dori daca mi se permite de admin sa se faca rubrica de satanism..daca se poate

Înapoi la “Sugestii și reclamații”