Ce vreți să conțină site-ul lumeaparanormalului.ro?

Scrieți aici sugestiile și reclamațiile dvs. la adresa siteului sau a forumului nostru.

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Ce vreți să conțină site-ul lumeaparanormalului.ro?

Mesaj necitit#1 » Mie Feb 27, 2013 7:29 pm

Mai sunt câteva zile până când voi pune online siteul lumeaparanormalului.ro, mai goluț, într-adevăr, inițial fiind disponibile numai secțiunile principale ale siteului (alchimie, astrologie etc.) urmând ca în scurt timp să începem publicarea articolelor.
Aș dori să știu ce fel de articole ați dori să publicăm cel mai des.

Vom ține cont și de secțiunile pe care le apreciați cel mai mult (notate în profilurile voastre), mai ales dacă sunteți activi pe forum. :)

admin

Cailleach

Re: Ce vreți să conțină siteul lumeaparanormalului.ro?

Mesaj necitit#2 » Mie Feb 27, 2013 10:11 pm

cat mai multe articole despre vrajitorie, magie si tot ce tine de asta

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#3 » Mie Feb 27, 2013 10:34 pm

Cailleach scrie:cat mai multe articole despre vrajitorie, magie si tot ce tine de asta

Vom ține cont de asta. :)

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#4 » Dum Mar 10, 2013 6:51 pm

Veți putea comenta articolele de pe site nu doar pe forum, ci și pe site, cu ajutorul contului dvs. facebook, Yahoo!, AOL sau Hotmail. :)

Suspektu

Mesaj necitit#5 » Mar Mar 12, 2013 1:32 am

Si articole despre relatia intre om-extraterestru, bazele secrete din America sau intamplari paranormale ar fi interesante. Magia este un lucru de care multi - si eu - sunt fascinati deci articole despre magie sunt binevenite.

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#6 » Mar Mar 12, 2013 1:38 am

Suspektu scrie:Si articole despre relatia intre om-extraterestru, bazele secrete din America sau intamplari paranormale ar fi interesante. Magia este un lucru de care multi - si eu - sunt fascinati deci articole despre magie sunt binevenite.

Articole despre magie vor fi multe, dat fiind faptul că este secțiunea mea preferată. :)

Mă voi asigura că vor fi scrise numeroase articole și în secțiunea Extra-terestru, secțiune care este apreciată de către mulți alți utilizatori. :)

Mulțumim frumos pentru sugestii!

eXpLoD
Fost moderator

Mesaj necitit#7 » Mar Mar 12, 2013 8:51 pm

Spiritism si magie mi-ar placea sa vad cel mai mult. :)

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#8 » Mar Mar 12, 2013 9:38 pm

eXpLoD scrie:Spiritism si magie mi-ar placea sa vad cel mai mult. :)

Voi ține cont de preferințele tale. :)

Mulțumesc!

Marduk
Moderator Şef
Moderator Şef

Mesaj necitit#9 » Lun Mar 18, 2013 11:11 pm

Pe mine mă interesează partea de religie,mitologie şi istoria religiilor(asta include cum au apărut şi cum au evoluat în timp.)
Am şi eu o mică întrebare: am văzut că sunt căutaţi redactori,să zicem că eu sunt interesat de o anumită categorie,dar nu am timpul necesar să aplic la o funcţie pe site,dar scriu 1 articol,pot să îl postez personal sau pot să ţil trimit să îl postezi tu chiar dacă nu sunt redactor?

Câteodată este mai bine să taci şi să pari prost decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.Dacă nu ştii exact despre ce este vorba nu te da mare ştiutor.

Autorul subiectului
admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#10 » Mar Mar 19, 2013 12:01 am

Marduk scrie:Pe mine mă interesează partea de religie,mitologie şi istoria religiilor(asta include cum au apărut şi cum au evoluat în timp.)

Super. Vom lucra intens la acest capitol. Mulțumim! :)
Marduk scrie:Am şi eu o mică întrebare: am văzut că sunt căutaţi redactori,să zicem că eu sunt interesat de o anumită categorie,dar nu am timpul necesar să aplic la o funcţie pe site,dar scriu 1 articol,pot să îl postez personal sau pot să ţil trimit să îl postezi tu chiar dacă nu sunt redactor?

Dacă consideri că poți scrie măcar trei articole pe săptămână, te pot trece ca redactor fără nicio problemă. În plus, nu este o regulă să trimiți articole săptămânal și mă poți anunța de o eventuală inactivitate. În concluzie, poți aplica dacă dorești: http://lumeaparanormalului.ro/aplica.php?post=redactor.

Dacă nu dorești, atunci îmi poți trimite articolul fie aici pe privat, fie prin email la redactia@lumeaparanormalului.ro.

Înapoi la “Sugestii și reclamații”