Salut!!PUTIN AJUTOR?

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
zamolxis

Salut!!PUTIN AJUTOR?

Mesaj necitit#1 » Mar Feb 18, 2014 6:11 pm

Salut sunt nou pe acest forum si as dori sa ma ajutati cu cateva chestii
Ma numesc catalin am 19 ani si as vrea sa va spun niste intamplari din viata mea ! ma cam bate limba romana va rog sa ma scuzati .

Sora mamei mele a decedat acum ceva timp si cu o seara inainte de inmormantarea ei am patito tin sa mentionez nu mie frica de oameni morti dar in acele 3 zile eram inghetat de frica dar sa revin la seara respectiva, toti urmau sa se puna la somn la fel si eu ,am mers in casa si eu aveam o retinere simteam ca ceva urma sa se intample .....au trecut vreo doua ore si intrun final am adormit si eu ,de la un timp simteam ca ma sufoc si mai simteam cum ceva ma apasa catre perna si mam trezit am auzit niste pasi in cealalta camera si atat ce a fost nu imi pot explica mam ridicat din pat si nu era nimic nici in casa nici afara

La un an sau 2 nu mai stiu exact am decedat si mama mea zilele treceau eu incepusem sa uit sa imi vad de viata si au urmat niste intamplari foarte ciudate ... Poate o sa ma credeti nebun in fond si la urma urmei fie care are dreptul sa creada ce vrea !!!! noapte ieseam la pescuit cu prieteni mei si intro seara neam hotarat sa mergem la un gratar la padure si eu am luat o lumanare cu mine nu stiu nici acum de ce dar am luato si am plecat .......neam distrat si mie mia venit o idee foarte timpita cred eu sa facem o pentagrama si am facuto am pus lumanarile in fiecare colt si leam aprins si am zis sa torn niste benzina pe canalele din care era formata pentagrama am facuto si am incercat sa aprind benzina nici de cum nu se aprindea intro mana aveam sticla si intro mana bricheta si dintro data benzina din sticla sa aprins mam speriat si am aruncato si de la un timp tot faceam glume ca nu se intampla nimic si odata imi arunc privirea in jos si vad cum o lumina incepea sa umple canalele si incepea sa uneasca cele 5 colturi ..... si am ramas impietrit leam zis si prietenilor mei sa se uite cand au vazut sau speriat am stricato repede si gata toti acasa am dormit. Dar din acea seara pentru mine totul sa schimbat ,in unele nopti ma trezesc simt o prezenta in camera sau am vise foarte urate ,mergand pe drum noaptea vad pe alocuri siluete intunecate si de la inceputul acestui an nu mai pot dormi noptile visez urat uneori mie si frica ziua sa dorm simt lucruri care pana acum nu le simteam.Si intro seara stateam de vorba cu verisoara mea si am inceput sa ii vorbesc despre ce mi sa intamplat in casa la care ea mia zis si eu am patit asa cand aveam .. ani si eram uimit si mia mai spus ca in familia noastra strabunica mamei mele era medium sau ma rog nu cunosc termeni acestia ...eram socat pot sa mostenesc acele daruri sau sa aiba legatura cu moartea mamei si surori ei sau cu pentagrama, va rog ajutatima am obosit sa caut raspunsul

Si parca nu erau de ajuns aceste lucruri de vreo doua saptamani prietena mea imi spune ca parca as fi un vampir energetic ca atunci cand este in preajma mea nu mai e la fel de vioaie si nu mai are acelasi chef de viata asta am observato si la alti amici de ai mei
In ultimele zile nu ma mai pot concetra doar ganduri negre ma invaluie parca nu mai sunt eu !!!

Si mai sunt lucruri multe de povestit dar o sa le povestesc pe parcursul discutilor . Va mulltumesc Anticipat!!!

Din nou imi cer scuze pentru greselile gramaticale pe care leam facut :D

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Re: Salut!!PUTIN AJUTOR?

Mesaj necitit#2 » Vin Feb 21, 2014 6:39 pm

Poate și pentru că te grăbești greșești uneori..

Salutare și bun venit pe forum!

Te-ai gândit că poate vina îți aparține și ție?
Depinde cum utilizezi pentagramele iar tu nu prea ai făcut decât să „desenezi” una. Nu ai chemat pe nimeni și nimic.
Când moare cineva drag nouă (sau poate nu chiar atât de drag..) mintea suferă niște modificări. Anumite percepții asupra realității se modifică și pot interveni anxietatea, palpitațiile, atacurile de panică și multe altele.
Tot aici intervine și paranormalul. Pentru că ne tot gândim la persoana respectivă, Universul o ține pe pământ, aproape (sau nu) de noi. Ele pot să intervină în continuare în viața noastră pentru că noi vrem asta și pentru că le dăm voie.
Crezi că ști ce ai de făcut acum?

Cosmin666

Mesaj necitit#3 » Lun Iul 06, 2015 9:55 pm

Fara suparare atunci lai evocat pe Satan deci tu lai chemat cu tot alaiul lui de demoni dupa tine asa ca nu te mira de evenimente. Fa rapid o exorcizare a casei si nu te muta din casa ca degeaba o faci ca el e dupa tn mereu asa ca fa ce tiam spus dar cat de rapid se poate. ..

bt

Cod: Selectaţi tot

[list][list=][list=][img]Cosmin666[/img][/list][/list][/list]

Cosmin666

Mesaj necitit#4 » Lun Iul 06, 2015 10:09 pm

Da si pt ca era cineva din familia ta medium si tu esti si mama ta sigur e si toti urmasii tai vor fii deci mai exact vezi lumea spiritelor si o sa te obisnuiesti dar problema e ca esti urmarit de o căruţa de demoni si pot ei sa te omoare in orce moment deci fa o exorcizare rapid

bt

Cosmin666

Mesaj necitit#5 » Lun Iul 06, 2015 10:11 pm

Bun deci si tie iti trebuie o exorcizare. Mergi rapid la un preot si sa stii ca nu glumesc demonii te pot stapanii sau poseda in orce moment din pacate :-s

bt

nebunu4u

Mesaj necitit#6 » Vin Feb 23, 2018 11:42 am

Exorcizarea trebuie facuta la un preot cu har, altfel e apa de ploaie, sunt preoti care nici nu sunt convinsi 50% ca exista Dumnezeu, incepi sa ai credinta in Dumnezeu, Isus Hristos etc roaga-te in gand sau cu voce tare, iubeste divinitatile si ai sa simti ca alaiul ala de demoni se vor tine ca prostii degeaba dupa tine ca nu-ti mai pot face nimic si intr-un final te vor abandona si vor cauta alta tinta.

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#7 » Vin Feb 23, 2018 4:31 pm

@nebunu4u, ce este un preot cu har pentru tine?

nebunu4u

Mesaj necitit#8 » Sâm Feb 24, 2018 12:04 am

Am cunoscut preoti care acasa erau betivi, curvari, injurau iar la biserica isi faceau datoria de popa. Pentru mine preotii aia sunt falsi dar sunt si preoti care au har divin si toate rugaciunile lor sunt ascultate de divinitate. E greu sa-ti dai seama care e bun si care nu.

Elisa

Mesaj necitit#9 » Mie Mar 14, 2018 12:23 am

Deci exista Dumnezeu crestin/catolic sau ce-o mai fi el si el ii ajuta pe preotii asta cu har, sau la ce te referi?

Gemini
Membru cu drepturi speciale

Mesaj necitit#10 » Mie Mar 14, 2018 12:42 am

Preot betiv... pei tot oameni sunt si ei. Nu stiu parerea voastra dar mi se pare o prostie sa te abtii de la a face anumite lucruri doar pentru ca Biblia le interzice. Daca nu vrei sa le faci din propria initiativa (ex. iti face rau sa bei sau faci altora band) atunci e ok altfel mi se pare o prostie.

Înapoi la “AJUTOR!”