telepatic 1175 microTesla

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
georgen

telepatic 1175 microTesla

Mesaj necitit#1 » Lun Sep 14, 2015 9:40 pm

salut sunt george ori sunt nebun ori posedat,in pat a ramas energie magnetica 1175 microtesla este normal?Acum sapte luni,seara pana sa adorm am simtit cum prin perete a intrat o energie si a vrut sa intre in mine dar ceva nu a lasat-o,a doua zii am masurat pe perete si era energie ramasa ~750 microtesla,mintea mea a produs asta sau ce sa intampla?nu am gasit informatii pe google.

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Re: telepatic 1175 microTesla

Mesaj necitit#2 » Sâm Noi 14, 2015 1:06 am

Ești sigur că măsurătorile sunt corecte? Cu ce le-ai obținut?

Autorul subiectului
georgen

Mesaj necitit#3 » Dum Noi 22, 2015 2:19 pm

admin scrie:Ești sigur că măsurătorile sunt corecte? Cu ce le-ai obținut?

masuratoare am obtinut-o cu o aplicatie de pe telefon emf,de exemplu un magnet la undifuzor are in jux de 2000 2500 microtesla.o experienta mai recenta cam pe 2 septembrie pe la 4 noaptea dormeam si am simtit o prezenta la care aura mi-a explodat gen ca in son goku eu ma simteam deasupra corpului la 1.5metri si aura cum tasnea eram inconjurat de foc,am zis aratate in gand am vazut un chip nu m-am speriat,am cautat pe alte forumuri din stainatate dar nu le am cu engleza si ei nu prea inteleg ce zic si nu au rabdare,dar un raspuns a fost,ca ceva sacru sa activat,oricum anul 2015 pentru mine a fost cam schizofrenic,realizez treaba asta ca as putea fii bolnav psihic.uneori simnt caldura in maini sau in corp dar nu tine mult.daca vrei iti fac poze.crede-ma am cauta ce mi-a stat in putinta sa fiu normal am cumparat si pietre de protectie,mai m-am rugat si la dumnezeu.

Vizitator

Mesaj necitit#4 » Joi Feb 22, 2018 11:02 am

Salut, legat de microTesla si eu masor cu telefonul cu anumite aplicatii campul electromagnetic din apropierea mea mai ales cand se aseaza entitatea pe mine, uneori de-a lungul meu, alteori parca sta perpendicular in zona pieptului si simt dereglari ale batailor inimii mele. Valoarea campului electromagnetic se modifica foarte mult, am incercat sa filmez si sa fotografiez entitatea cu camere cu IP ascunse dar nu prind o forma clara, doar niste pixeli rosii haotici, am o filmare cu o camera sport 1080p la 30fps unde se vede cum se schimba aerul si vibreaza cand apare entitatea ciudata. Cautati in sectiunea "ajutor" topicul meu ca sa intelegeti ce vreau sa spun.

Gemini
Membru cu drepturi speciale

Mesaj necitit#5 » Mie Mar 14, 2018 1:11 am

Cum reusesti tu sa masori toate astea cu telefonul, vizitatorule?

nebunu4u

Mesaj necitit#6 » Mie Mar 14, 2018 3:11 pm

sunt nebunu4u, probabil nu m-am logat si de aceea apare vizitator, exista pe net foarte multe aplicatii de telefon care testeaza senzorii mobilului si cu care poti citi valorile campului magnetic din apropierea mobilului.

Înapoi la “AJUTOR!”