lumea spiritelor

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
nebunu4u

lumea spiritelor

Mesaj necitit#1 » Mie Feb 21, 2018 3:50 pm

Buna ziua, sunt nou venit pe acest forum, demult cautam un forum mai activ unde sa-mi pot relata intamplarile din domeniul paranormalului (foarte multe la numar). Am deschis acest topic in care doresc sa discutam despre spirite. Din clasa a 10-a si pana in prezent am avut parte de foarte multe intamplari paranormale (dedublari, deschiderea celui de-al treilea ochi, citirea gandurilor, premonitii, comunicari cu spirite, indeplinirea de dorinte pozitive si negative cu puterea gandului). Ce parere aveti in legatura cu spiritele? Ce stiti despre ele? Apoi o sa va raspund la intrebari si o sa va povestesc din intamplarile mele.

Autorul subiectului
nebunu4u

Re: lumea spiritelor

Mesaj necitit#2 » Mie Feb 21, 2018 4:22 pm

Sa incep cu sfarsitul: din februarie 2017 si pana in prezent sunt bantuit de o entitate (un fel de corp de la brau in sus format din voaluri miscatoare de culoare rosu deschis, entitatea avea si cap pe care nu l-am vazut destul de clar sa stiu ce dracu este) Tin sa mentionez ca entitatea ma bantuie numai cand adorm ziua si/sau noaptea, in rest nu se apropie de mine, cum deschid o chii pleaca, o simt cum vine pe mine incepand cu picioarele apoi se opreste in dreptul pieptului si ma vibreaza uneori usor alteori foarte tare. Daca deschid ochii sau ma misc in timpul somnului entitatea cred ca incearca sa ma loveasca, simt un fel de curent energetic cu un sunet asemanator facut de sabiile laser din razboiul stelelor si simt si aer racoros. Va intrebati de unde stiu cum arata entitatea? Am reusit s-o vad cu cel de-al treilea ochi, mi s-a deschis iar si am vazut-o cam la 3,4m in fata mea plutea in aer si se uita la mine, probabil ma pandea sa adorm. Cred ca fura energie de la mine, uneori ma trezesc cam obosit, dar de cand sunt bantuit am de fiecare data cand dorm numai vise foarte reale si frumoase (fara cosmaruri). Toata chestia cu bantuitul a inceput din februarie 2017 cand mi s-a deschis al treilea ochi si am accesat lumea spiritelor evoluate din cosmos, am vazut multi ingerasi micuti care roiau deasupra mea si care au disparut in momentul cand m-am pomenit in spatiu unde am vazut planeta pamant sub mine si cateva spirite care stateau grupate cate 3 sau 4 si comunicau probabil intre ele, unul chiar s-a intors m-a vazut si atunci am revenit in corp. de atunci s-a lipit entitatea de joasa frecventa de mine, l-a revenirea pe pamant in corp. Asta e doar o intamplare paranormala (ultima), nu prea am timp sa le povestesc pe toate dar o sa incerc. Nu vreau sa ma ia nimeni in bataie de joc altfel nu mai povestesc nimic, recunosc ca e de domeniul SF dar ma jur pe orice ca e realitate. Pe curand!

eyliot

Mesaj necitit#3 » Vin Feb 23, 2018 1:59 am

Si eu cred ca fura energie, dupa cum descrii. Dar se pare ca nu-i entitate, nici spirit. Mai degraba o fantoma. Nu te loveste, iti ataca/se conecteaza la plexul solar. Curata-te, alung-o, purifica spatiul in care dormni, taie corzile, "vorbeste" cu Arh Mihail....

Deus Spes omnium finium terrae

Vizitator

Mesaj necitit#4 » Vin Feb 23, 2018 9:49 am

Am o rugaciune luata de pe net referitoare la Arhanghelul Mihail, am spus-o si cu voce si in gand de mai multe ori pe zi dar nu are efect, port la gat de 1 an de zile o cruciulita sfintita la Manastirea de langa Campulung Muscel, dar fantoma tot se aseaza pe mine, oriunde dorm, chiar si la birou cand am atipit 5 min am simtit-o, chiar daca dorm lipit de sotia mea sau de baiatul meu, ea tot vine pe mine, fara ai afecta pe ceilalti, am impresia ca mi-am pierdut anumite protectii cand am vizitat astralul superior sau am creat niste legaturi energetice cu cosmosul, tot ceea ce mi se intampla se intampla fara controlul meu, eu doar gandesc si imi doresc ceva dar fenomenele se declanseaza cand vor ele. In fostul apartament unde am stat, erau multe prezente demonice, demoni mici cam de 70-80 cm, pe unul l-am vazut cu coada ochiului, pe altii ii am in vreo 7 poze, pe langa fantoma asta rosie care ma bantuie, am simtit destul de bine prezenta unei fantome inteligente, zic eu, pe care o am in 2 poze, o poza noaptea cu infra rosu si una ziua, camera cu ip era ascunsa, pozele au fost facute din nimereala, rezolutia e doar vga, dar poza cu fantoma ziua se vede extraordinar de bine, fantoma se vede de la brau in sus, cu maini cu tot, cu cap, se pare ca a fost a unui barbat (la mine in bloc au murit 2 barbati cam de vreo 40 ani, altii s-au despartit, altii au plecat din bloc). Pozele le-au vazut doar 4 persoane (un stomatolog, un popa si 2 femei bisericoase) toti au ramas socati si nu prea m-au crezut, pozele nu le voi pune niciodata pe internet, le arat doar la anumite persoane. Demonii suprinsi in poze nu se vad destul de bine, dar se distinge un cap cu ochi si nas negru, un cioc negru in zona barbiei si parca 2 cornite mici detot. Cand eram in liceu si stateam cu parintii in alt apartament, acolo era alta fantoma dar va povestesc altadata.

Autorul subiectului
nebunu4u

Mesaj necitit#5 » Vin Feb 23, 2018 10:35 am

Fantoma nu se sperie de rugaciunile catre Arhanghelul Mihail, nici de cruciulite sfintite ci doar de mine cand deschid ochii sau ma misc sau fac aere cu vreo patura, am observat ca o deranjeaza curentul puternic de aer, asta vara dormeam ziua cu un ventilator puternic de aer care batea spre mine pe deasupra mea, ca sa nu ma ia cu dureri de cap si fantoma nu mai venea, o singura data am simtit-o ca si cand vroia sa intre in mine dar de undeva de sub mine, adica din canapea venea. Ea deobicei ma ia de la picioare pana spre piept, uneori am simtit-o pana la cap, ca si cum un alt om se intindea perfect peste mine, e deranjant sa stiti, mai ales cand incepe sa vibreze rau, de cateva ori mi-a incetinit pulsul inimii, cred ca nu mai aveam 80 batai pe minut, undeva sub 70. Am incercat s-o filmez, fotografiez, cu fel si fel de aparate si camere modificate full spectrum dar nu se vede ceva bun, am alte poze cu demoni si alta fantoma (care nu ma bantuie), pe care nu le voi pune niciodata pe internet.

Gemini
Membru cu drepturi speciale

Mesaj necitit#6 » Mie Mar 14, 2018 1:08 am

Despre ce rugacini vorbiti, vizitatorul si nebunul? As vrea si eu sa stiu cu ce va inhaitati. Nu prea e de glumit cu asta si de cele mai multe ori iti faci mai rau decat bine.

Autorul subiectului
nebunu4u

Mesaj necitit#7 » Mie Mar 14, 2018 3:15 pm

Pe net sunt niste aplicatii religioase pentru telefonul mobil care contin rugaciuni, acatiste, psalmi etc, acolo am gasit si o rugaciune catre Arhanghelul Mihail.

Înapoi la “AJUTOR!”