legat de ghinion

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
blackmind

legat de ghinion

Mesaj necitit#1 » Sâm Aug 22, 2015 11:06 am

Buna dimineata.Am sa redau pe scurt ceea ce mi s-a intamplat.Am stat in aceeasi casa cu un asa zis prieten care se ocupa cu tarotul in fiecare zi (dandu-mi si mie la insistentele lui , mentionez ca in tinerete fost la o asa zisa vrajitore care dadea in carti) ,camera lui fiind foarte ciudata , lacate , lumanari , rafturi inchise cu lacate samd .In urma cu 1 an si ceva decis sa plec impreuna cu iubita din cauza neintelegerilor cu el , dar totul dupa mutare s-a transformat intr-un insucces conatant atat pe plan sentimental,spiritual,fizic samd.Relatia mea cu iubita nu mai este cum era inainte amandoi parca suntem schimbati,eu nu mai chef de viata ,nu suport nici o plimbare de 5 minute,nu ne mai multumeste nimic, ne certam des din toate prostiile.Apoi in urma cu 5 luni am incercat sa ne cumparam o casa ,esuand pe ultima 100 de metrii .Dupa un concediu am decis sa ne reorientam si sa inchiriem o casa ,poate mediul nu ne este potrivit ,aceeasi poveste pe ultima 100 de metrii dat gresi.Ma gandesc ca poate persoana respectiva a pus vreo vraja ceva asupra noastra sau poate doar asupra mea.Cum am mai zis dupa ce m-am mutat nu imi mai iese nimic(nu ca as fi fost cine stie ce norocos),nu mai am chef de viata, ma simt ff obosit .Care sunt parerile voastre?Multumesc

Autorul subiectului
blackmind

Re: legat de ghinion

Mesaj necitit#2 » Dum Sep 13, 2015 10:59 am

Scuzati de post dublu.Persoana respectiva vorbea zilnic la telefon cu o asa zisa vrajitoare dupa care el isi ghida viata , orice acea persoana ii zicea el urma.

georgen

Mesaj necitit#3 » Lun Sep 14, 2015 9:46 pm

am patit si eu ceva de genul,ce zicea aia faceam dar era barbat,gen plimba catelul eu il plimbam,se comporta cu mine ca cu o marioneta,psihopati,se folosesc de cei slabi care au probleme,manipulandu-i.

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#4 » Sâm Noi 14, 2015 1:02 am

Salut blackmind! Observ că ești conștient de schimbările ce se petrec în jurul tău, însă omiți (voluntar sau nu) să spui câte ceva despre iubita ta. La o primă vedere pare a fi în regulă, din punct de vedere paranormal. De regulă, persoanele vrăjite nu sunt capabile să conștientizeze schimbările ce se petrec în viața acestora.
Stropește casa cea nouă pe dinafară cu apă cu sare. Este o metodă simplă de a purifica locul și alungă energiile negative.
Pune în casă într-un loc ferit, niște clopoței. Ține-i acolo timp de o săptămână și asigură-te că prinzi și o lună plină cu ei atârnați. Anunță-ne dacă observi vreo schimbare a acestora.

Mult succes!

nebunu4u

Mesaj necitit#5 » Vin Feb 23, 2018 11:30 am

Salut! Si eu am fost la doua vrajitoare care mi-au ghicit viitorul, una mi-a ghicit perfect cu detalii exacte si asa s-a intamplat, cealalta o cam scalda in barci si se tot scuza ca ea nu e cu diavolul, dupa dusul la aceste vrajitoare viata nu a fost asa de dulce, am avut destule piedici, insuccese, cred ca diavolii cu care lucrau vrajitoarele ma cam lucrau si pe mine, deci sfatul meu este: sub nici o forma nu mai apelati la ghicitorie, vrajitorie in primul rand ca-L suparam pe Dumnezeu si isi ia mana de pe noi si in al doilea rand viitorul ghicit se poate schimba, exista o infinitate de viitoruri care pot fi schimbate.

Gemini
Membru cu drepturi speciale

Mesaj necitit#6 » Mie Mar 14, 2018 1:07 am

Viitorul nu poate fi schimbat. Ce e scris scris ramane. Asta 1 la mana. A doua la mana ar fi ca sunt de acord cu tine in privinta vrajitorilor si a practicilor de genul ghicitului, prezisului etc. Majoritatea sunt excrocherii, restul sunt reale si sunt lucrate de maini rele. Adica cu ajutorul demonilor. Nu e ok!

Înapoi la “AJUTOR!”