Paranormal

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
Cosovan Erik MP

Paranormal

Mesaj necitit#1 » Joi Dec 17, 2015 6:29 pm

Sa incep cu inceputul, deci eu sunt un copil normal si nu cred in tot felul de chesti supranaturale si nici nu am crezut pana cand am inceput sa stau singur o perioada 2 ani o zi eram singur de la 4:00 pana la 01:00 si cealalta zi stateam cu mama ca ea o zi era la lucru o zi stateam cu ea si cand eram singur incep sa ma rg cu tv dat la mute si aud ca ceva vorbeste in camera mea wtf??? m-am speriat rau si am dat cu apa sfintita si tot timpul eram cu crucea langa mine dar nu prea avea efect ca nu ma temeam ca tot timpul smteam ceva ciudat ca ii langa mine si de mai multe ori cineva imi batea in pereti si cand ieseam sa vad cine ii nu era nimeni si bunicul meu a auzit odata cand eram in pat noi doi ca cineva ma striga la 11 noaptea si nu era cineva cunoscut deci ce imi puteti spune este ceva paranormal?

Înapoi la “AJUTOR!”