SUPERNATURAL!

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
StreetZm

SUPERNATURAL!

Mesaj necitit#1 » Lun Iun 20, 2016 3:00 pm

Salut,deci de ceva timp mi se intimpla ceva cuiudat,nush poate e o coincidenta dar pentru mine e ceva ciudat>
Deci am 2 verisori,traim intro ograda mare dar case separate.
De ceva timp uneori ne mai certam "este si logic:D",partea ciudata e ca uneori cind ma enervez se intimpla lucruri ciudate,(am 16 ani,nu credeti ca inventez),de ex prima dara eram la masa cu ei si am inceput sa ma cert cu verisoara mea,ma uitam la ia ,ia minca si brusc sa inecat,tot lafel sa intimplat cu varul meu.

Peste vrio 2 zile mergeam eu pe afara ,eram certat cu verisoara ,si uitinduma la ia se inpedica si cade jos (sia fracturat piciorul).
Dupa citeva zile stind la masa ,ne amuzam am zis Telefonul,iar varisorii mau intrebat "ce telefon ?",dupa care peste vrio 5 sec,chiar suna telefonul.

partea cea mai interesanta este ca aproape mereu cind cineva ma enerveaza se poate intimpola ceva ciudat sau rau.

(De mic provesc filme Horror,am vrut sa ma joc cu Tabla Ouija,am citit rituale si multe multe multe altele (etc)..

Autorul subiectului
StreetZm

Re: SUPERNATURAL!

Mesaj necitit#2 » Lun Iun 20, 2016 3:03 pm

PS, Doar am citit rituale,si multe altele dar nu leam incercat :DD

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#3 » Lun Iun 27, 2016 7:00 pm

Dacă te enervezi atât de ușor, înseamnă că ai o problemă. Eu îți recomand să îți păstrezi calmul și să nu mergi atât de departe cu gândurile negative pentru că poate par interesante întâmplările acestea, dar vei vedea pe viitor că se vor întoarce împotriva ta.

Nannar
Moderator
Moderator

Mesaj necitit#4 » Vin Feb 03, 2017 2:11 am

Ne mai poti da si alte exemple de intamplari?

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Mesaj necitit#5 » Vin Feb 03, 2017 2:43 am

Nannar scrie:Ne mai poti da si alte exemple de intamplari?

Scris: Lun Iun 20, 2016 3:00 pm

Neața. :D

Înapoi la “AJUTOR!”