Casa bantuita

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
Dan Mihai

Casa bantuita

Mesaj necitit#1 » Dum Iul 10, 2016 1:06 pm

Salut! Eu cu niste prieteni am mers noaptea, pe la 2, intr-o casa parasita, de care am auzit ca este bantuita. In acea casa statea o femeie batrana care a murit, si nu a fost ingropata, a fost mancata de viermi, acum vreo 10 ani. (Cel putin asa am inteles din spusele batranilor care stateau langa acea casa)
Acea casa are mai multe intrari, si de fiecare data cand treceam pe langa o usa o deschideam, peste 2 minute se inchidea iar...Nu cred ca era de la curent, pentru ca se inchidea destul de bine, numa' cu picioru puteam s-o deschid..
La un moment dat am ajuns intr-o camera care mirosea a hoit.
In filmare, pe la minutul 1:12-1:13 se vede o silueta de persoana, tin sa mentionez ca am vazut-o si cu ochii nostri, d-asta am luat-o la fuga, si baiatul care filma a cazut intr-un beci. Ne-a luat ceva timp sa-l scoatem de acolo si acesta zice ca in beci se auzea tot felul de sunete si voci de oameni.

Mai vrem sa ne ducem cateva seri in aceasta casa, dar nu stim ce sa facem. Lumea zice ca i-am putea gasi cadavru, sau cel putin oasele in casa.
Oare e o fantoma sau ni se pare?

Aici aveti filmarea: *

admin
Administrator Şef
Administrator Şef

Re: Casa bantuita

Mesaj necitit#2 » Mie Iul 20, 2016 3:16 pm

Fișierul conține viruși!
Accesul a fost blocat.

TimeTraveler

Mesaj necitit#3 » Sâm Iul 23, 2016 10:10 pm

Banuiam. De asta nici nu m-am uitat.

Nannar
Moderator
Moderator

Mesaj necitit#4 » Vin Feb 03, 2017 2:08 am

Am sters eu linkul. Poate ca nu a fost cu intentie.. /:)

Înapoi la “AJUTOR!”