Spiritism si Sex Astral

Aveți nevoie urgentă de ajutor din domeniul paranormalului? Aici este singurul loc unde vizitatorii au permisiunea de a scrie mesaje noi.

Autorul subiectului
V from Victory

Spiritism si Sex Astral

Mesaj necitit#1 » Mie Dec 13, 2017 2:10 am

Ce parere aveti despre sexul astral si comunicarea cu spiritele / asistenta unui spirit puternic pe parcursul intregii vieti.

Va las un link mai jos, puteti incerca, si-mi puteti spune experientele voastre:

https://www.seruah.com/ahovei.html/lucr ... hovei.html

eyliot

Re: Spiritism si Sex Astral

Mesaj necitit#2 » Vin Feb 23, 2018 2:17 am

Daca ne apucam de ezoterii e tocmai pentru ca nu vrem sa platim tribut. Vrem sa ne descoperim pe sine, sa constientizam ceea ce suntem, sa ne definim directia...vrem sa fim liberi si nu sclavi, cautam ajutorul neconditionat al unor fiinte superioare.
Cred ca sexul astral e mai intens decat cel terestru. Dar nu cred c-ar trebui sa fim c..ve si fraieri astrali.

Deus Spes omnium finium terrae

Gemini
Membru cu drepturi speciale

Re: Spiritism si Sex Astral

Mesaj necitit#3 » Mie Mar 14, 2018 1:10 am

Mi se pare penibil sa practicam astfel de.... Nu stiu cum sa le spun. Sex astral? Nu e suficient cel "terestru"?
Imi place sa cred ca avem suficienta inteligenta in noi incat sa ne pastram energia astrala pentru alte lucruri mai importante ce tin de dezvoltarea noastra spirituala, si pentru lucruri ce nu pot fi facute altfel. :)

Înapoi la “AJUTOR!”